Informace

Samostatná objednávka

Samostatná objednávka umožňuje nákup fotografií, triček, hrníčků, samolepek, magnetů a dalších artiklů potisknutých vybranými fotografiemi.

Hromadná objednávka

Hromadná objednávka se hodí pro nákup většíího množství fotografií. Objednávky od zákazníků se sdružují a skladují do určitého data a poté jsou všechny najednou vyřízeny. Toto řešení umožňuje snížit cenu fotografií zaplatit dopravu pouze jednou nebo ji mít dokonce zdarma.

Pokud Váš známý, kolega nebo kamarád již vytvořil hromadnou objednávku a předal Vám hromadné heslo, tak jeho zadáním přidáte v příslušné fázi objednávacího procesu Vámi vybrané zboží k jeho hromadné objednávce. Sdružováním objednávek ušetříte na poštovném a manipulačním poplatku.

Založením hromadné objednávky získáte možnost rozeslat známým, kolegům nebo kamaradům hromadné heslo. Pomocí hromadného hesla je možné k objednávce přidat další fotografie.

Až všichni, komu jste hromadné heslo předal(a), objednají své fotografie. Můžete ještě objednávku upravit odstraněním nebo změněním počtu či velikostí fotografií. Ke spravování hromadné objednávky slouží soukromé heslo. Pomocí něj je zajištěn přistup ke stránce, kde je možné zobrazit, upravit a uzavřít hromadnou objednávku.

Až objednávku uzavřete, my ji v laboratoři vyrobíme a dopravíme k Vám. Poté rozdáte každému fotografie, které si objednal. Tento způsob shromažďování objednávek Vám ušetří náklady na dopravu. Manipulační poplatek je účtován pouze jednou k celé hromadné objednávce.

© Prestige Photo s.r.o.